Gratka

Gratka

13 maja, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Na rynku finansowym jest sporo ofert kredytów, oraz pożyczek, w tym chwilówek.

Gratka

Kredyt udzielany tylko przez bank, obwarowany jest restrykcyjnymi procedurami, gdzie w pierwszej kolejności sprawdzana jest historia w BIK, oraz zdolność kredytowa. Kredyty gotówkowe nie należą do ofert tanich i okres od złożenia wniosku do przyznania często jest wydłużony nawet do miesiąca.

Pożyczki gotówkowe, udzielane przez instytucje finansowe zwane parabankami, w przeciągu kilkunastu minut są na koncie klienta. Pożyczka gotówkowa udzielana jest bez zaświadczeń, bez BIK, wystarczą tylko dane z dowodu osobistego oraz numer telefonu do weryfikacji.

Przeglądając oferty pożyczek można spotkać gratkę, czyli pożyczkę bez opłat, tzn. w określonym czasie należy oddać dokładnie taką samą kwotę jaką się dostało. Od jakiegoś czasu na rynku usług finansowych dostępna jest pożyczka mobilna. Wystarczy jeden sms aby w przeciągu kilkunastu minut dostać pożyczkę wskazane konto.

Decydując się na pożyczkę należy mieć świadomość obowiązku spłaty w terminie ponieważ opóźnienie wiąże się ze sporymi kosztami.

Artykuł powstał dzięki portalowi Pożyczki długoterminowe online