Kurier FedEx Czaplinek   tel.  730 608 208

Kurier FedEx Czaplinek tel. 730 608 208

28 października, 2020 0 przez Doradca Filmowy

FedEx Corporation to jedyna z najwspanialszych a dużo rozpoznawalnych marek kurierskich na świecie. Istnieje to niepowtarzalny z kilkorgu globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych tworzących w rodzimym regionu. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Istnieje to wspaniały wybór dla wszystkiego, zarówno dla kobiet, które stanęły przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, jak natomiast Tychże ,które szukają takich usług krajowych. Wrażenie robi też to, że FedEx posiada własną flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Golczewo tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy bezpośrednio z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który otrzyma naszą przesyłkę w zdecydowanym terminie, sam proces nadania przebiega niemal identycznie jak u operatorów domowych i bez wątpienia każdy sobie spośród nim zdoła. Musimy uzupełnić formularz o pełne informacje dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać usługę i opłacić przesyłkę. Co dobrze, na karcie FedEx znajdziemy dobre kompendium wiedzy na temat nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać te o tym, że FedEx że jako prawdziwy na placu oferuje naszym partnerom biznesowym bezpłatne materiały do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Golczewo tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i nadajemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, jak i europaletę. Standardowa przesyłka może oznaczać aż 70kg. Usługi firmy należy rozbić na nasze i zewnętrzne.

Kurier FedEx Golczewo tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z podaniem do trzech dni roboczych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z zapewnieniem o dokładnej godzinie na inny dzień codzienni,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, oddanie do wybranego punktu odbioru (oferta dla klientów biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o sile do 800kg, doręczenie na jakiś adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie kolejnego dnia rano między 9 a 10 rano w konkretnych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania materiałów i paczek w sposobie d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – usługa w bezpośredniej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w przeciągu 2-5 dni roboczych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, danie do 2 dni roboczych,
FedEx International Priority – przesyłki znane na całkowity świat z gwarancją dania do 2 dni roboczych,
FedEx International Economy – przesyłki ekonomiczne na całkowity świat, danie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Golczewo tel. 730 608 208

Jak część firm kurierskich, FedEx również oferuje różnorodne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca oryginalna i wcale imponująca oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy pośród nich zdolność zwrotu palet dla klientów biznesowych przy wysyłce na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czy usługę liczącą na rozładunku palety poprzez wniesienie jej pojedynczych elementów we określone przez użytkownika miejsce. Przydatną opcją istnieje więcej odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym urządzonym w windę hydrauliczną z budynku przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy również wyładować paletę w pełnie).

FedEx daje też naszym klientom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w czasie którego przesyłka traktuje być spowodowana, to polska przesyłka będzie badana przez człowieka, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla ludzi przesyłek standardowych możemy jeszcze wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem lub w sobotę.

Kurier FedEx Golczewo tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby znaleźć naszą paczkę, wystarczy dać w własnym organizmie jej 12-cyfrowy numer. Gdyby jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy biznes internetowy, lub z wszelkich powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny pokaże się manager paczek FedEx Tracking. Daje on na zdobycie konkretnych wiedzy oraz śledzenie wszystkich przesyłek jednocześnie. O losach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się te z notyfikacji mailowych emitowanych przez firmę.

Kurier FedEx Golczewo tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?