Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy użytkownik może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest również dla użytkowników indywidualnych, kiedy a marek świadczących usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Osoby a marki biorące udział w Planie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Planie Partnerskim nagród są gwarancja, iż ich użytkownicy czy znani będą czerpać z najprawdziwszych usług hostingowych, oraz ich branży będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszą kolejną usługę, jaka stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dalej i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% od każdego innego. Dodatkowo za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla wszystkich typów firmy, jak też osób jakie nie są jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować również do znajomych, jak jeszcze do indywidualnych użytkowników. Bez powodu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą spośród nich zapewniane są punkty, jakie można zamienić na wartość lub na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że wielu mężczyzn od dawna poleca pomocy w nazwa.pl, dlatego właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i docenić ich za lojalność wobec znanej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Planie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i dane na punkt naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Planie Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie